Les course de la réunion 15 27/06/2021 à HOL-DUINDIGT
13:00
R15 C1
Duindigts Driejarigen Stakes
Voir la fiche du cheval
5
Prix :
6400 €
Terrain :
(.)
Discipline :
Trot attelé
Distance :
2000m
Départ prévu :
13:00
Conditions :
N° - Cheval
N° - Cheval
1
Lidero
4a (20) 3a 6a 2a 4a
TESSELAAR D.P. - 2000
m - M3
- TESSELAAR D.
4a (20) 3a 6a 2a 4a
Gains : 0 €
2
Cartesio
2a 1a 1a
3
Lotte Lobell
Da 3a 1a 2a
4
Let It Be Vp
1a 1a 1a (20) Da
5
Lincoln Transs R
6a 6a (20) 4a 6a 1a 5a 1a 3a
MINNEMA D. - 2000
m - M3
- Bas Crebas
6a 6a (20) 4a 6a 1a 5a 1a 3a
Gains : 17680 €
13:23
R15 C2
Draf En Rensport Samen- Prijs
Voir la fiche du cheval
7
Prix :
600 €
Terrain :
Discipline :
Plat
Distance :
1800m
Départ prévu :
13:23
Conditions :
N° - Cheval
N° - Cheval
1
Miraz (Ire)
2p 6p 4p 1p 7p (20) 7p 9p 4p 10p 9p (19)
Koos Westendorp - 58
k - H4 - Erik Verheij
- Cde 1
2p 6p 4p 1p 7p (20) 7p 9p 4p 10p 9p (19)
Gains : 0 €
2
April Wine (Gb)
11p 10p 2p 7p (20) 4p 11p 12p 6p 9p 12p
DIETEREN Mme L. H. W. - 57.5
k - F5 - Maurice Cox
- Cde 5
11p 10p 2p 7p (20) 4p 11p 12p 6p 9p 12p
Gains : 22200 €
3
Justice Frederick (Ire)
1p 4p 7p 8p (20) 3p 3p 6p 5p 1p 2p 13p 4
Sytske de Vries - 56.5
k - H7 - JOHN SMITH
- Cde 3
1p 4p 7p 8p (20) 3p 3p 6p 5p 1p 2p 13p 4
Gains : 0 €
4
Perfect Gorl (Ger)
4p 2p 5p (19) 3p 4p 2p 1p 1p 2p 11p 6p 3
IBRAHIM MME N. - 58.5
k - F7 - JOHN SMITH
- Cde 2
4p 2p 5p (19) 3p 4p 2p 1p 1p 2p 11p 6p 3
Gains : 0 €
5
Lakeside
3p 3p 3p 2p 1p (20) 8p 9p 8p 3p 6p 4p (1
Chelsea Watlow - 53
k - F6 - Wanda Watlow-Eble
- Cde 4
3p 3p 3p 2p 1p (20) 8p 9p 8p 3p 6p 4p (1
Gains : 20700 €
6
Walk In The Room (Hol)
7p 6p (20) 9p 8p 8p 10p 8p (19) 10p 12p
WATLOW Mar. J. - 51.5
k - F6 - Erik Verheij
- Cde 7
7p 6p (20) 9p 8p 8p 10p 8p (19) 10p 12p
Gains : 0 €
7
Wasseem (Ire)
6p 7p (20) 6p 5p 8p (19) 5p 7p 7p 2p 4p
Siem Bos - 48.5
k - H8 - Siem Bos
- Cde 6
6p 7p (20) 6p 5p 8p (19) 5p 7p 7p 2p 4p
Gains : 0 €
13:46
R15 C3
Fijn Jullie Weer Te Zien-Prijs
Voir la fiche du cheval
12
Prix :
1100 €
Terrain :
(.)
Discipline :
Trot attelé
Distance :
2000m
Départ prévu :
13:46
Conditions :
N° - Cheval
N° - Cheval
1
Kajagoogoo
9a
3
Hey Girl
Da
4
Lumiere
4a
5
Izakaya
3a
6
Dream Paasloo
Da 5a Da
7
Karla Pioneer
3a Da 6a Da 3a Da
JANSSEN MME R. - 2000
m - F4
- ROSALIE JANSSEN
3a Da 6a Da 3a Da
Gains : 0 €
8
Kelly Beuckenswijk
4a 2a
9
Kumanu Fortuna
4a 5a 2a Da
10
11
Jort
4a Da 8a (20) Da 2a 4a 5a
Jacques Straver - 2000
m - M5
- ROB VAN TOOR
4a Da 8a (20) Da 2a 4a 5a
Gains : 0 €
12
Kolk P
2a 4a 4a Da 4a 5a Da (20) Da Da 7a 6a 5a
DEKKER Jon. - 2000
m - H4
- Piet van der Kolk
2a 4a 4a Da 4a 5a Da (20) Da Da 7a 6a 5a
Gains : 0 €
14:11
R15 C4
Samen Houden We Het Veilig-Prijs
Voir la fiche du cheval
14
Prix :
1100 €
Terrain :
(.)
Discipline :
Trot attelé
Distance :
2000m
Départ prévu :
14:11
Conditions :
N° - Cheval
N° - Cheval
1
Kristy Scott
1a 5a Da 3a 2a (20) 8a 2a
TESSELAAR D.P. - 2000
m - F4
- TESSELAAR D.
1a 5a Da 3a 2a (20) 8a 2a
Gains : 0 €
2
Kay
4a 1a 1a
VERMEER MME I. - 2000
m - H4
- WAGENAAR-VERMEER MME Y.
4a 1a 1a
Gains : 0 €
3
Kas Trottatore
3a 1a 3a
4
Koraal D
5a 3a Da 5a 6a 2a 2a Da 3a (20) 4a 2a 6a
BOS Tho. - 2000
m - F4
- Huug van Dijk
5a 3a Da 5a 6a 2a 2a Da 3a (20) 4a 2a 6a
Gains : 785 €
5
Ivar Charisma
7a 3a 4a 6a 8a 5a 7a (20) Da 4a Da 4a 9a
VAN DER MESPEL W. - 2000
m - H6
- Cees Olsthoorn
7a 3a 4a 6a 8a 5a 7a (20) Da 4a Da 4a 9a
Gains : 0 €
6
Jewel Armstrong
Da (20) Da Da 1a 3a 8a 6a Da (19) Da Da
AALBERS MME C. - 2000
m - F5
- CAROLINE AALBERS
Da (20) Da Da 1a 3a 8a 6a Da (19) Da Da
Gains : 1175 €
7
Kyra Blue
6a 9a Da 2a 7a 5a (20) 10a
KLOPPENBURG J.P. - 2000
m - F4
- Johan Kloppenburg - D4
6a 9a Da 2a 7a 5a (20) 10a
Gains : 0 €
8
Jyvonn Vryenesse
Da 2a (19) 2a 1a 1a
LANGEWEG JR H. W. - 2000
m - F5
- Hugo Langeweg jr. - D4
Da 2a (19) 2a 1a 1a
Gains : 0 €
9
Joep Swagerman
5a 4a 6a 5a 7a 5a 11a 6a 4a 6a (20) 5a 4
VAN DER BLONK F.W. - 2000
m - H5
- Frans van der Blonk
5a 4a 6a 5a 7a 5a 11a 6a 4a 6a (20) 5a 4
Gains : 0 €
10
Kameraad
1a Da 3a 2a 2a 8a (20) 4a Da
DE HAAN P. - 2000
m - M4
- PATRICK DE HAAN - D4
1a Da 3a 2a 2a 8a (20) 4a Da
Gains : 0 €
11
Lisa Alki
5a 2a 2a
12
Hachico
Da 2a 2a 1a 2a
13
Feria De Rheve
(19) Da 6a (18) 0a 9a 9a 6a 9a 5a
KOOYMAN T.H. - 2000
m - F6
- BRYAN VADER
(19) Da 6a (18) 0a 9a 9a 6a 9a 5a
Gains : 1070 €
14
King Kong Newport
5a 1a 1a (20) 3a 7a
TER BORGH J.D. - 2000
m - H3
- JESSE TER BORGH - DP
5a 1a 1a (20) 3a 7a
Gains : 1500 €
14:36
R15 C5
Duindigt 115 Jaar-Prijs
Voir la fiche du cheval
8
Prix :
1100 €
Terrain :
(.)
Discipline :
Trot attelé
Distance :
2000m
Départ prévu :
14:36
Conditions :
N° - Cheval
N° - Cheval
1
Kiss And Ride
2a 8a 4a 2a Da 9a 4a (20) 10a 5a 4a 1a D
BRUNOTT MME E. - 2000
m - H4
- Bas Crebas
2a 8a 4a 2a Da 9a 4a (20) 10a 5a 4a 1a D
Gains : 2145 €
2
Johanna Baldwin
Da 4a 5a 4a 2a 3a 6a 2a 5a (20) 5a 6a Da
HENDRIKS W. - 2000
m - F5
- BOSSCHA A.W. - D4
Da 4a 5a 4a 2a 3a 6a 2a 5a (20) 5a 6a Da
Gains : 3070 €
3
Duolottatalkin
1a 4a Da Da (20) 6a 1a 5a 5a 3a 4a 5a 2a
STOLKER MME Sam. - 2000
m - F4
- JESSE TER BORGH
1a 4a Da Da (20) 6a 1a 5a 5a 3a 4a 5a 2a
Gains : 4075 €
4
Joan Hanover
4a 7a 2a 5a 1a (20) 7a 3a 2a 4a 11a 5a 7
MOLLEMA Y. - 2000
m - F5
- Jack Mollema - DA
4a 7a 2a 5a 1a (20) 7a 3a 2a 4a 11a 5a 7
Gains : 6595 €
5
Gufo Greenwood
5a 7a 6a 2a Da 3a (20) 5a 4a 7a 6a 5a 3a
Kees Zijp - 2000
m - H8
- Kees Zijp - DA
5a 7a 6a 2a Da 3a (20) 5a 4a 7a 6a 5a 3a
Gains : 0 €
6
Lannoo Ev
6a Da 6a Da 3a (20) 6a 2a 3a 3a 5a 4a 4a
Marcel Teeuwisse - 2000
m - F6
- ROB VAN TOOR - D4
6a Da 6a Da 3a (20) 6a 2a 3a 3a 5a 4a 4a
Gains : 6630 €
7
Hot Shot Rob
4a 3a 3a 9a 4a (20) 6a 6a 3a 4a 8a 3a 4a
DE NOOIJ M. - 2000
m - F7
- HENK HAMMING
4a 3a 3a 9a 4a (20) 6a 6a 3a 4a 8a 3a 4a
Gains : 7480 €
8
Haley Vredebest
7a 4a 6a 5a (20) 4a 2a 6a 2a 5a 3a 1a 6a
VAN DEN BERGH E. - 2000
m - F7
- Barry te Pas - D4
7a 4a 6a 5a (20) 4a 2a 6a 2a 5a 3a 1a 6a
Gains : 0 €
15:01
R15 C6
Duindigt Heeft Weer Toekomst-Prijs
Voir la fiche du cheval
14
Prix :
1100 €
Terrain :
(.)
Discipline :
Trot attelé
Distance :
2000m
Départ prévu :
15:01
Conditions :
N° - Cheval
N° - Cheval
1
Floris Z
6a 8a 4a (20) 6a (19) 7a Da Da 6a Da Da
VAN DER MESPEL W. - 2000
m - H9
- Jaap Zeeman
6a 8a 4a (20) 6a (19) 7a Da Da 6a Da Da
Gains : 0 €
2
Kiss Of Fire
1a 1a 2a 1a Da (20) Da Da
DEKKER Jon. - 2000
m - F4
- JOHN VAN NIEROP - DP
1a 1a 2a 1a Da (20) Da Da
Gains : 0 €
3
Jcelsalvadorrocks
6a 3a 3a 3a (20) 5a 4a 1a 8a 8a 5a
WILDHAGEN Chi. - 2000
m - H5
- FRANS WILDHAGEN
6a 3a 3a 3a (20) 5a 4a 1a 8a 8a 5a
Gains : 1420 €
4
Jewel Starlake
11a 3a 1a 5a 2a (20) 7a 3a Da 4a 2a Da 4
DE VLIEGER R. - 2000
m - F5
- DE VLIEGER Rob T - DP
11a 3a 1a 5a 2a (20) 7a 3a Da 4a 2a Da 4
Gains : 3400 €
5
Lou Diamond
3a 7a 5a 5a 7a (20) 6a 8a 3a 2a Da 5a 3a
KOOYMAN T.H. - 2000
m - M6
- GERY PUT - D4
3a 7a 5a 5a 7a (20) 6a 8a 3a 2a Da 5a 3a
Gains : 2261 €
6
Ivor Vh
Da 4a 3a 2a 8a 5a 5a (20) Da 4a 6a 4a 6a
VAN DEN BERGH E. - 2000
m - H6
- ROB VAN TOOR
Da 4a 3a 2a 8a 5a 5a (20) Da 4a 6a 4a 6a
Gains : 2860 €
7
Icarus O
5a 5a Da 7a 7a (20) 4a 5a 3a 3a 6a 3a 6a
EINARSON MME A. - 2000
m - H6
- Anja Einarson - D4
5a 5a Da 7a 7a (20) 4a 5a 3a 3a 6a 3a 6a
Gains : 0 €
8
Jet Bianco
7a 2a (20) Aa 3a 1a 8a 3a (19) 3a 5a 3a
AALBERS MME C. - 2000
m - F5
- CAROLINE AALBERS - D4
7a 2a (20) Aa 3a 1a 8a 3a (19) 3a 5a 3a
Gains : 0 €
9
Kentucky Lobell
1a 2a 1a 1a 1a (20) 7a 3a 7a 3a 2a 1a
LANGEWEG JR H. W. - 2000
m - H4
- Hugo Langeweg jr. - D4
1a 2a 1a 1a 1a (20) 7a 3a 7a 3a 2a 1a
Gains : 0 €
10
Ishtar
5a 3a 5a 2a 4a 2a 2a (20) Da 7a 2a 3a 3a
TESSELAAR D.P. - 2000
m - F6
- TESSELAAR D. - D4
5a 3a 5a 2a 4a 2a 2a (20) Da 7a 2a 3a 3a
Gains : 2485 €
11
Kolonel Parker
4a 4a 1a Da (20) 0a 3a 2a 5a 4a 2a 1a
VERKAIK F. - 2000
m - H4
- Hugo Langeweg jr. - DA
4a 4a 1a Da (20) 0a 3a 2a 5a 4a 2a 1a
Gains : 0 €
12
King Louie
1a 2a (20) 1a
13
Kyrja Smart
Da 5a Da 2a Da 3a Da Da Da (20) Da 1a Da
WENDRICKX Ger. - 2000
m - F4
- LUC ROELENS - DP
Da 5a Da 2a Da 3a Da Da Da (20) Da 1a Da
Gains : 3835 €
14
Lorens Flevo
4a (20) 3a 5a
15:26
R15 C7
Duindigt Baan Van De Waarheid-Prijs
Voir la fiche du cheval
8
Prix :
1300 €
Terrain :
(.)
Discipline :
Trot attelé
Distance :
2100m
Départ prévu :
15:26
Conditions :
N° - Cheval
N° - Cheval
1
Jack Hanover
7a Da 0a 5a (20) 0a 1a 4a 1a 4a 3a 5a 1a
BOS Tho. - 2100
m - H5
- DE VLIEGER Rob T - DA
7a Da 0a 5a (20) 0a 1a 4a 1a 4a 3a 5a 1a
Gains : 34413 €
2
Djoko's Way
7a 7a 5a 7a 3m Da 2a 4a 3a 6m 8a (20) 8a
WESTERVELD E. - 2100
m - H8
- ERIC WESTERVELD - D4
7a 7a 5a 7a 3m Da 2a 4a 3a 6m 8a (20) 8a
Gains : 30580 €
3
Iris De L'iton
2a 1a 1a 2a 1a 2a 1a (20) 10a 1a 1a 1a D
KOOYMAN T.H. - 2100
m - H6
- Bas Crebas
2a 1a 1a 2a 1a 2a 1a (20) 10a 1a 1a 1a D
Gains : 11845 €
4
Echo Oldeson
6a 2a Da 1a (20) 2a 1a Da 1a 9a Da 7a Da
TESSELAAR D.P. - 2100
m - H10
- Jack Mollema - DP
6a 2a Da 1a (20) 2a 1a Da 1a 9a Da 7a Da
Gains : 35495 €
5
Zion Font
1a 1a (20) 1a 1a 1a 1a (19) 1a 4a 1a 1a
EBBINGE R. - 2100
m - H6
- JEROEN ENGWERDA
1a 1a (20) 1a 1a 1a 1a (19) 1a 4a 1a 1a
Gains : 26107 €
6
Jank Summerland
2a 1a 2a 3a 1a 0a (20) 2a 1a 1a 1a 1a 1a
LANGEWEG JR H. W. - 2100
m - M5
- Hugo Langeweg jr.
2a 1a 2a 3a 1a 0a (20) 2a 1a 1a 1a 1a 1a
Gains : 38740 €
7
Ennyus Boko
6a 1a 7a Da 2m 8a (20) 5a 4a 4a 1a Da 8a
AALBERS MME C. - 2120
m - H10
- CAROLINE AALBERS - D4
6a 1a 7a Da 2m 8a (20) 5a 4a 4a 1a Da 8a
Gains : 58390 €
8
Durk M Boko
7a 2a 3a Da 1a (20) 2a 1a 2a 1a 3a 2a 2a
VAN DER BLONK F.W. - 2120
m - H11
- Huug van Dijk
7a 2a 3a Da 1a (20) 2a 1a 2a 1a 3a 2a 2a
Gains : 78705 €
15:51
R15 C8
25 Juli Jan Harmsen-Dag-Prijs
Voir la fiche du cheval
10
Prix :
1100 €
Terrain :
(.)
Discipline :
Trot attelé
Distance :
1900m
Départ prévu :
15:51
Conditions :
N° - Cheval
N° - Cheval
1
John Europoort
5a 7a Da Dm 8a 8a (20) 8a 5a 4a Da 5a 5a
KOOYMAN T.H. - 1900
m - M5
- BRYAN VADER
5a 7a Da Dm 8a 8a (20) 8a 5a 4a Da 5a 5a
Gains : 3510 €
2
Happy Charisma
3a 4a (20) Da Da 1a 1a 8a 7a 2a 5a 5a (1
DEKKER Jon. - 1900
m - F7
- Theo de Mol
3a 4a (20) Da Da 1a 1a 8a 7a 2a 5a 5a (1
Gains : 4195 €
3
Fip Junior
Da 7a 8a (20) 8a 4a 7a 7a 1a 2a 8a 2a Da
VAN DER MESPEL W. - 1920
m - M9
- CAROLINE AALBERS
Da 7a 8a (20) 8a 4a 7a 7a 1a 2a 8a 2a Da
Gains : 6190 €
4
Gently Boko
5a 3a 5a 2a 4a 7a (20) 7a 5m 7m 4a 6m 6a
DE VRIES MME S. - 1920
m - F8
- Nellie Baltus
5a 3a 5a 2a 4a 7a (20) 7a 5m 7m 4a 6m 6a
Gains : 0 €
5
Junior Kite
4a 3a 6a 6a 1a 3a (20) 9a 2a 3a 5a 4a 3a
DE VLIEGER R. - 1920
m - H5
- DE VLIEGER Rob T
4a 3a 6a 6a 1a 3a (20) 9a 2a 3a 5a 4a 3a
Gains : 9930 €
6
Gabor Rais
2a 2a 6a 7a 2a 7a 5a 9a 6a 4a 5a 7a
AALBERS MME C. - 1920
m - H8
- CAROLINE AALBERS
2a 2a 6a 7a 2a 7a 5a 9a 6a 4a 5a 7a
Gains : 10135 €
7
Velten Revenge
Da 4a 4a 2a 2a 4a 2a (20) 1a 3a 6a 4a 4a
JONGEJANS N. - 1920
m - M6
- HENK HAMMING
Da 4a 4a 2a 2a 4a 2a (20) 1a 3a 6a 4a 4a
Gains : 14685 €
8
Baco Boy
8a 12a 9a 8a 9a 7a 7a (20) 9a 7a 9a 10a
BRAKEBOER Pet. - 1920
m - H13
- Peter Brakeboer - D4
8a 12a 9a 8a 9a 7a 7a (20) 9a 7a 9a 10a
Gains : 18237 €
9
Forever Du Rib
7a Da 3a Da 8a Da 6a (20) 0a 7a 7m 8a 7a
DHAESE Pau. - 1920
m - H6
- Paul Dhaese - DA
7a Da 3a Da 8a Da 6a (20) 0a 7a 7m 8a 7a
Gains : 19 €
10
Mr Blitzer Byd
7a 6a 6a 6a 7a 2a 1a 2a 1a 4a (20) 5a 6a
JONG J.T.DE - 1920
m - H8
- JAN THIJS DE JONG
7a 6a 6a 6a 7a 2a 1a 2a 1a 4a (20) 5a 6a
Gains : 19566 €
16:14
R15 C9
Groene Oase In De Randstad-Prijs
Voir la fiche du cheval
9
Prix :
1200 €
Terrain :
(.)
Discipline :
Trot attelé
Distance :
2000m
Départ prévu :
16:14
Conditions :
N° - Cheval
N° - Cheval
1
Calamintha
Da 2a 0a 5a 1a 3a 3a 1a (20) 2a 2a 5a 1a
BOS Tho. - 2000
m - F6
- DE VLIEGER Rob T
Da 2a 0a 5a 1a 3a 3a 1a (20) 2a 2a 5a 1a
Gains : 33069 €
2
Fleetwood Max
3a 8a 3a 3a (20) 3a 7a 7a 3a 2a 4a (19)
WAGENAAR-VERMEER MME Y. - 2000
m - H9
- WAGENAAR-VERMEER MME Y.
3a 8a 3a 3a (20) 3a 7a 7a 3a 2a 4a (19)
Gains : 14785 €
3
Lambada Zon
4a 2a 5a 7a 3a 2a 3a (20) 3a 1a 4a 0a 3a
DE HAAN P. - 2000
m - F5
- PATRICK DE HAAN - D4
4a 2a 5a 7a 3a 2a 3a (20) 3a 1a 4a 0a 3a
Gains : 20791 €
4
Florijn
4a 1m (20) Da 1a 1a 2a 4m 1m 2a 6a 1a 1a
DEKKER Jon. - 2000
m - H9
- ROSALIE JANSSEN
4a 1m (20) Da 1a 1a 2a 4m 1m 2a 6a 1a 1a
Gains : 22015 €
5
Geordie
5a 6a Da 3a (20) 4a 1a 2a 1a 3a 3a 2a (1
SCHWARZ B. - 2000
m - H8
- BERRY SCHWARZ
5a 6a Da 3a (20) 4a 1a 2a 1a 3a 3a 2a (1
Gains : 23530 €
6
Konark F Boko
3a 8a 3a 2a (20) 11a 2a Da (19) 2a 3a 3a
BROUWER M. - 2000
m - F4
- HAGOORT P. - D4
3a 8a 3a 2a (20) 11a 2a Da (19) 2a 3a 3a
Gains : 0 €
7
Easy Going Br
Da Da 2a 5a 2a Da 1a 2a (20) 7a 2a 1a 1a
DE VLIEGER R. - 2000
m - H8
- DE VLIEGER Rob T - D4
Da Da 2a 5a 2a Da 1a 2a (20) 7a 2a 1a 1a
Gains : 26736 €
8
Fleur Swagerman
5a 4a 6a 3a 6a 7a 4a 8a 8a 4a (20) 10a 7
VAN DER BLONK F.W. - 2000
m - F9
- Frans van der Blonk
5a 4a 6a 3a 6a 7a 4a 8a 8a 4a (20) 10a 7
Gains : 31930 €
9
Cashflow
5a 1a 2m 4m 6m 7a 2m (20) 5a 6a 6a 2m 1m
JANSSEN MME R. - 2000
m - F12
- ROSALIE JANSSEN - D4
5a 1a 2m 4m 6m 7a 2m (20) 5a 6a 6a 2m 1m
Gains : 0 €
16:37
R15 C10
Tot Ziens Op 11 Juli-Prijs
Voir la fiche du cheval
12
Prix :
1100 €
Terrain :
(.)
Discipline :
Trot attelé
Distance :
2000m
Départ prévu :
16:37
Conditions :
N° - Cheval
N° - Cheval
1
2
King Fanatic
3a 3a 8a 7a 4a 6a 6a (20) Da 9a
BOS Tho. - 2000
m - H3
- Frans van der Blonk
3a 3a 8a 7a 4a 6a 6a (20) Da 9a
Gains : 0 €
3
Jackson O
Da
4
Harvey D'or
Da (20) Da
5
Lovely Arctic
5a 7a
6
Houpette Dieschoot
5a 5a Da (20) 0a
VAN DER BLONK F.W. - 2000
m - F4
- Willem Otten
5a 5a Da (20) 0a
Gains : 0 €
7
Keep The Change
6a 10a 5a (20) 8a 3a
ROODENRIJS Car. - 2000
m - F4
- Carel Roodenrijs
6a 10a 5a (20) 8a 3a
Gains : 0 €
8
Kaenia
4a 4a 7a 3a 8a
JANSSEN MME R. - 2000
m - F4
- ROSALIE JANSSEN - DP
4a 4a 7a 3a 8a
Gains : 0 €
9
Kelly Vryenesse
3a 5a 7a (20) 3a
VERKAIK F. - 2000
m - F4
- Hugo Langeweg jr. - DP
3a 5a 7a (20) 3a
Gains : 0 €
10
Lancome Boko
3a 3a 5a
11
Huppe D'hertals
4a 5a 5a Da 4a
12
Lisa Charisma
2a 5a Da
J'ai déjà un compte.