Les course de la réunion 9 21/02/2023 à SWE-ESKILSTUNA
18:20
R9 C1
Prix Svensk Travsports Unghastserie - Trearingslopp Ston
Voir la fiche du cheval
11
Prix :
9648 €
Terrain :
Discipline :
Trot attelé
Distance :
2140m
Départ prévu :
18:20
Conditions :
3-ariga svenska ston hogst 15.000 kr. Korsvenskrav kat. 2. Korsvenner fodda 050221 eller tidigare. Ej hast med begransade rattighet-
N° - Cheval
N° - Cheval
1
Teton Abovethehill
(22) Qa
2
Cobelina Noa Bell
(22) Da Da 6a Da
KONTIO Jor. - 2140
m - F3
- SKOGH Hans-Ove
(22) Da Da 6a Da
Gains : 792 €
3
Enya Vendil
(22) 3a
ULRIKSON-SIM. MME Mag. - 2140
m - F3
- ULRIKS.-SIMINSKI Magdalena
(22) 3a
Gains : 881 €
4
Cry For Mama
(22) Qa
5
6
Mixflower
6a
7
8
Call Her A Threat
3a 6a
9
Nikita Boko
(22) Qa
10
11
Funcia
5a
18:42
R9 C2
Prix Course 2
Voir la fiche du cheval
13
Prix :
6801 €
Terrain :
Discipline :
Trot attelé
Distance :
2140m
Départ prévu :
18:42
Conditions :
3-ariga och aldre hogst 30.000 kr. Korsvenskrav kat. 2. Korsvenner fodda 050221 eller tidigare.
N° - Cheval
N° - Cheval
1
Valnes Nicke
7a 0a (22) 6a Da
KARLSSON Pet. - 2140
m - H4
- KARLSSON Hans
7a 0a (22) 6a Da
Gains : 925 €
2
Helmi Sky
(22) Qa
3
Amarante D'inverne
(22) 0a
4
Galax Brick
Qa (22) (21) Qa
5
Sahara Pokerface
Da (22) 0a
JANSSON Ric. L. - 2140
m - H4
- JANSSON Richard L
Da (22) 0a
Gains : 264 €
6
Global Downtown
3a 0a
7
Smulan
4a (22) 2a 0a 8a 0a 0a (21) 0a 0a
JANSSON Gor. - 2160
m - F5
- ANDERSSON Lars G
4a (22) 2a 0a 8a 0a 0a (21) 0a 0a
Gains : 2334 €
8
Turbo Tornado
3a 4a (22) 4a 0a (20) 0a Da Da Da 8a Da
WIDELL Kaj - 2160
m - F8
- JANSSON Caroline
3a 4a (22) 4a 0a (20) 0a Da Da Da 8a Da
Gains : 2378 €
9
Thell A Secret
1a (22) 7a
KYLIN-BLOM Osk. - 2160
m - H4
- KYLIN BLOM Oskar
1a (22) 7a
Gains : 2466 €
10
Agnes Robric
6a 6a (22) 5a 4a (21) 0a
DAHLMAN Jim. - 2160
m - F7
- KARLSSON Gerth-Ove
6a 6a (22) 5a 4a (21) 0a
Gains : 2017 €
11
Gilla So Wild
6a Da 5a 0a (22) 4a 8a 0a 0a 0a 0a Da
JANSSON Rik. S. - 2160
m - H7
- JANSSON Rikard S
6a Da 5a 0a (22) 4a 8a 0a 0a 0a 0a Da
Gains : 2290 €
12
Pippi Tooma
0a 0a (22) 0a Da 0a 0a 5a 0a 8a
JANSSON Tor. - 2160
m - F4
- IMMO JOHANSSON Lena
0a 0a (22) 0a Da 0a 0a 5a 0a 8a
Gains : 2242 €
13
Uno Di Troppo
(22) 0a (21) 0a Da 5a 0a 0a Da Da 0a 0a
NORDLUND Per - 2160
m - F6
- JANSSON Jonny
(22) 0a (21) 0a Da 5a 0a 0a Da Da 0a 0a
Gains : 1506 €
19:05
R9 C3
Prix K150-Lopp
Voir la fiche du cheval
12
Prix :
6801 €
Terrain :
Discipline :
Trot attelé
Distance :
2640m
Départ prévu :
19:05
Conditions :
3-ariga och aldre 12.001 - 90.000 kr, korda av B- eller K- licensinnehavare. Korsvenskrav kat. 2. Korsvenner fodda 050221 eller
N° - Cheval
N° - Cheval
1
Supermackan
(22) 3a 4a 1a 1a Da
HAMMARSTROM Nic. - 2640
m - H4
- BATH Svante
(22) 3a 4a 1a 1a Da
Gains : 5947 €
2
Eyesight
2a 7a 3a (22) 6a 8a 0a 5a 4a 2a 3a
JOHANSSON Tom - 2640
m - H4
- ERICSSON Svante
2a 7a 3a (22) 6a 8a 0a 5a 4a 2a 3a
Gains : 7400 €
3
Sober Composite
Da Da (22) 3a Da 1a 8a 0a 5a
BRUNZELL MME Jen. - 2640
m - M4
- HELLSTEDT Jan
Da Da (22) 3a Da 1a 8a 0a 5a
Gains : 6651 €
4
Not So Secret
4a (22) 6a 4a Da 4a 1a 6a 6a 6a Da 7a (2
NILSSON Ken. LT. - 2640
m - H5
- NILSSON Kenneth L T
4a (22) 6a 4a Da 4a 1a 6a 6a 6a Da 7a (2
Gains : 5682 €
5
Bourbon Brodde
0a 3a (22) 6a 0a 5a 4a 8a Da
SJOLANDER LARSSON MME Maj. - 2640
m - H4
- JARPEDAL Lars
0a 3a (22) 6a 0a 5a 4a 8a Da
Gains : 3365 €
6
Loke Lovebite
2a 3a 3a (22) 7a 7a 0a 0a 0a 8a 7a 0a Da
IVARSSON Ada. - 2640
m - H5
- ANDERSSON Conny H
2a 3a 3a (22) 7a 7a 0a 0a 0a 8a 7a 0a Da
Gains : 4977 €
7
James Bay
0a (22) 8a Da 7a 3a 1a Da
PEDERSEN Fre. - 2640
m - M4
- WESTHOLM Jorgen
0a (22) 8a Da 7a 3a 1a Da
Gains : 7381 €
8
Gear Tracking
0a 3a 0a (22) 6a 0a 6a 6a 0a 0a 5a 0a 0a
SMEDMAN MME Jul. - 2640
m - F5
- SMEDMAN Linda
0a 3a 0a (22) 6a 0a 6a 6a 0a 0a 5a 0a 0a
Gains : 7295 €
9
Buxton
(22) 3a 4a 1a 0a (21) 6a 5a 4a 3a 1a 6a
LINDBERG Isa. - 2640
m - H6
- LINDBERG Asa
(22) 3a 4a 1a 0a (21) 6a 5a 4a 3a 1a 6a
Gains : 7048 €
10
He Miss Deiha
2a Da 0a (22) 0a 8a 8a 2a Da 0a Da 6a (2
BERGDAHL Jon. - 2640
m - F6
- BERGDAHL Jonas
2a Da 0a (22) 0a 8a 8a 2a Da 0a Da 6a (2
Gains : 4040 €
11
Wimbledon
0a 3a (22) 5a 6a 3a 6a 5a 8a 8a 7a 5a 8a
HEDSTROM Mik. J. - 2640
m - H9
- HEDSTROM Mikael J
0a 3a (22) 5a 6a 3a 6a 5a 8a 8a 7a 5a 8a
Gains : 5400 €
12
El Presidente
(22) 4a 2a 4a 4a 1a 4a 0a 7a (21) 7a 3a
SVEDLUND Luk. L. - 2640
m - H5
- SVEDLUND Kevin
(22) 4a 2a 4a 4a 1a 4a 0a 7a (21) 7a 3a
Gains : 7876 €
19:30
R9 C4
Prix Fordel Ston
Voir la fiche du cheval
12
Prix :
8352 €
Terrain :
Discipline :
Trot attelé
Distance :
2140m
Départ prévu :
19:30
Conditions :
3-ariga och aldre hingstar och valacker 325.000 - 825.000 kr samt 3-ariga och aldre ston 325.001 - 1.325.000 kr. Korsvenskrav
N° - Cheval
N° - Cheval
1
Red Hot Roadster
2a 1a 2a (22) 7a 1a 3a 2a 3a 4a 4a 5a 0a
PETERSON And. - 2140
m - H6
- SJOBERG Emma-Sara
2a 1a 2a (22) 7a 1a 3a 2a 3a 4a 4a 5a 0a
Gains : 68898 €
2
Backwood's Boogie
Da 6a 1a (22) 4a 5a Da 0a 0a 6a 0a 5a Da
OHLSSON Ulf - 2140
m - F5
- SALMELA Petri
Da 6a 1a (22) 4a 5a Da 0a 0a 6a 0a 5a Da
Gains : 44114 €
3
Gordon Mearas
4a (22) 0a 7a 5a 0a 7a 3a 6a 3a 7a 0a 0a
ALSEN Oll. - 2140
m - H7
- ALSEN Olle
4a (22) 0a 7a 5a 0a 7a 3a 6a 3a 7a 0a 0a
Gains : 61277 €
4
Wingmaster
0m 0a (22) 0a 6a 5a 0a 0a 3a 6a 2a (21)
LOVDAL And. - 2140
m - H8
- TINGELOF Ulrika
0m 0a (22) 0a 6a 5a 0a 0a 3a 6a 2a (21)
Gains : 69665 €
5
Amancio
0a 6a (22) 0a 6a 8a 0a 5a 6a 3a 0a 7a 5a
ADOLFSSON MME Sof. - 2140
m - H7
- AQVIST Carl-Robin
0a 6a (22) 0a 6a 8a 0a 5a 6a 3a 0a 7a 5a
Gains : 71627 €
6
Victory Topline
(22) Dm 6a 0a 8a 8a 6a (21) 1a 6a 2a 0a
SVEDLUND Kev. - 2140
m - H9
- SVEDLUND Kevin
(22) Dm 6a 0a 8a 8a 6a (21) 1a 6a 2a 0a
Gains : 66757 €
7
O.m.easton
6a 6a (22) 1a 0a 0a 4a 4a 4a 3a (21) 2a
LINDBLOM Mic. - 2140
m - H9
- MALTESSON Torbjorn
6a 6a (22) 1a 0a 0a 4a 4a 4a 3a (21) 2a
Gains : 52317 €
8
Commander Victory
5a 0a (22) 7a 0a 5a 5a 0m 0a 0a 0a 1m 7a
LINDELOF MME Jen. - 2140
m - H8
- LINDELOF Jenny
5a 0a (22) 7a 0a 5a 5a 0m 0a 0a 0a 1m 7a
Gains : 43964 €
9
Pastorns Lady
0a 0a Da (22) 5a 0a 0a 4a 3a 0a 0a 2a (2
PARTANEN J. - 2140
m - F9
- PARTANEN Juhani
0a 0a Da (22) 5a 0a 0a 4a 3a 0a 0a 2a (2
Gains : 65964 €
10
Isabel B.r.
(22) 7a 6a 5a 5a 3a (21) 0a Da 4a 0a 4a
KONTIO Jor. - 2140
m - F7
- IRRI Jonna
(22) 7a 6a 5a 5a 3a (21) 0a Da 4a 0a 4a
Gains : 71384 €
11
M.t.oliwer Twist
5m 0a 0a (22) 0a 9m 0a 4m 0a 0a 3m 3a 0a
KARLSSON Pet. - 2140
m - H7
- KARLSSON Hans
5m 0a 0a (22) 0a 9m 0a 4m 0a 0a 3m 3a 0a
Gains : 59955 €
12
Gold Twister
0a (22) 6a Da 7a 4a 6a 0a 3a Da 5a 3a 4a
JANSSON Gor. - 2140
m - M12
- JANSSON Goran
0a (22) 6a Da 7a 4a 6a 0a 3a Da 5a 3a 4a
Gains : 53718 €
19:52
R9 C5
Prix Course 5
Voir la fiche du cheval
12
Prix :
6801 €
Terrain :
Discipline :
Trot attelé
Distance :
2140m
Départ prévu :
19:52
Conditions :
3-ariga och aldre hogst 55.000 kr. Korsvenskrav kat. 2. Korsvenner fodda 050221 eller tidigare.
N° - Cheval
N° - Cheval
1
E.v.baumgartner
3a (22) 6a 0a
LENNARTSSON Per - 2140
m - H5
- NISONEN Matti
3a (22) 6a 0a
Gains : 4622 €
2
Hula Ula Simoni
0a 2a (22) 5a 6a 3a
DJUSE Mat. - 2140
m - F4
- DJUSE Mattias
0a 2a (22) 5a 6a 3a
Gains : 3700 €
3
Kiss Money
6a Da 0a (22) 2a 2a 0a 4a Da
WESTHOLM Jor. - 2140
m - H4
- WESTHOLM Jorgen
6a Da 0a (22) 2a 2a 0a 4a Da
Gains : 4748 €
4
Clarisse Leejs
1a 7a (22) 5a 3a
ERIKSSON Jor. S. - 2140
m - F4
- ERIKSSON Jorgen S
1a 7a (22) 5a 3a
Gains : 3735 €
5
Awesome Doc
4a (22) Da 0a 2a 3a 0a
ERICSSON Sva. - 2140
m - H4
- ERICSSON Svante
4a (22) Da 0a 2a 3a 0a
Gains : 3612 €
6
Highnose Blenda
7a 0a 1a (22) 3a 5a 0a
ALSEN Oll. - 2140
m - F5
- ANDERSSON Sofia
7a 0a 1a (22) 3a 5a 0a
Gains : 4405 €
7
Craft Combo
4a 4a 0a (22) 4a 6a 7a
WIDELL Kaj - 2140
m - H4
- NISONEN Matti
4a 4a 0a (22) 4a 6a 7a
Gains : 4019 €
8
Caabo Levallo
3a 1a (22) 6a 0a
FORSS Mik. - 2140
m - H4
- SALMELA Petri
3a 1a (22) 6a 0a
Gains : 4185 €
9
I Am Fredrik
3a 5a (22) 2a 0a 0a
KONTIO Jor. - 2140
m - M4
- ERICSSON Svante
3a 5a (22) 2a 0a 0a
Gains : 4669 €
10
Underwing
3a (22) 2a 3a 4a 0a
LINDBERG Isa. - 2140
m - H5
- GOTZ Jan
3a (22) 2a 3a 4a 0a
Gains : 2775 €
11
Rambo Doc
(22) 0a 0a (21) 5a 6a 1a 3a (20) 7a
IVARSSON Morg. - 2140
m - H6
- IVARSSON Morgan
(22) 0a 0a (21) 5a 6a 1a 3a (20) 7a
Gains : 4616 €
12
Dino Moko
(22) 0a 1a 5a 3a 5a 5a
SKOGLUND Rik. N. - 2140
m - H6
- ELFVING Joakim
(22) 0a 1a 5a 3a 5a 5a
Gains : 3299 €
20:14
R9 C6
Prix Stolopp
Voir la fiche du cheval
12
Prix :
6801 €
Terrain :
Discipline :
Trot attelé
Distance :
1640m
Départ prévu :
20:14
Conditions :
3-ariga och aldre ston 30.001 - 300.000 kr. Korsvenskrav kat. 2. Korsvenner fodda 050221 eller tidigare.
N° - Cheval
N° - Cheval
1
Emmanuelle P.hill
0a 3a (22) 0a 0a 0a 0a 0a 2a 0a 5a 0a 1a
SKOGLUND Rik. N. - 1640
m - F7
- OSCARSSON Andreas
0a 3a (22) 0a 0a 0a 0a 0a 2a 0a 5a 0a 1a
Gains : 20819 €
2
Cutie Kabb
3a 5a 0a 0a (22) 6a 6a 2a 3a 0a 5a 0a 0a
EKBERG Wil. - 1640
m - F7
- FALK Hakan
3a 5a 0a 0a (22) 6a 6a 2a 3a 0a 5a 0a 0a
Gains : 19008 €
3
Katri P.boko
(22) 8a 1a 5a 6a 4a 5a Da 4a 0a 5a 0a (2
LOVDAL And. - 1640
m - F6
- DI LUCA Philip
(22) 8a 1a 5a 6a 4a 5a Da 4a 0a 5a 0a (2
Gains : 19180 €
4
Broccoli Bell
1a 3a (22) 5a 0a 0a 0a 1a 0a 6a 3a 6a 3a
DJUSE Mag. A. - 1640
m - F6
- JARPEDAL Lars
1a 3a (22) 5a 0a 0a 0a 1a 0a 6a 3a 6a 3a
Gains : 23356 €
5
Kahnawake
(22) 7a 6a 0a 0a 6a 0a 0a 5a 5a 6a 3a 5a
ERIKSSON Jor. S. - 1640
m - F9
- LARSSON Goran
(22) 7a 6a 0a 0a 6a 0a 0a 5a 5a 6a 3a 5a
Gains : 26233 €
6
Solkattens Jasmine
(22) Da 0a 6a 0a 5a 2m 5m 4m 0a Da 0a 5a
ANDERSSON MME Sof. - 1640
m - F6
- AHLNEBY Anders
(22) Da 0a 6a 0a 5a 2m 5m 4m 0a Da 0a 5a
Gains : 22000 €
7
Timeless
1a 4a (22) Da 3a Da 0a Da 1a 4a 1a Da 0a
KARLSSON Pet. - 1640
m - F5
- BERG Frida
1a 4a (22) Da 3a Da 0a Da 1a 4a 1a Da 0a
Gains : 22185 €
8
Cabarette
0a 7a (22) 0a 5a 0a Da Da 0a 0a 0a 2a 6a
JONASSON Zeb - 1640
m - F7
- JANISELS Monica
0a 7a (22) 0a 5a 0a Da Da 0a 0a 0a 2a 6a
Gains : 24519 €
9
Digital Carpet
5a 7a (22) 0a 0a 5a 0a 0a 2a 6a 6m 5m 0m
SODERHOLM Lar. A. - 1640
m - F6
- BERGSTROM Malin
5a 7a (22) 0a 0a 5a 0a 0a 2a 6a 6m 5m 0m
Gains : 20008 €
10
Baccarat Time
0a 0a (22) 4a 0a 1a 7a 8a 0a 4a 6a 4a 7a
FORSS Mik. - 1640
m - F4
- SALMELA Petri
0a 0a (22) 4a 0a 1a 7a 8a 0a 4a 6a 4a 7a
Gains : 12370 €
11
Make It A Star
Da 3a (22) 0a Da Da 3a 0a 3a 7a 2a 1a 4a
SVEDBERG Mar. B. - 1640
m - F5
- SVEDBERG Markus B
Da 3a (22) 0a Da Da 3a 0a 3a 7a 2a 1a 4a
Gains : 21057 €
12
Bovary Face
4a 1a 6a (22) 4a Da 0a 5a 1a 1a 4a 0a 6a
KONTIO Jor. - 1640
m - F4
- MELKKO Katja
4a 1a 6a (22) 4a Da 0a 5a 1a 1a 4a 0a 6a
Gains : 22422 €
20:36
R9 C7
Prix Wangen Cup - Larlingslopp
Voir la fiche du cheval
12
Prix :
6801 €
Terrain :
Discipline :
Trot attelé
Distance :
2140m
Départ prévu :
20:36
Conditions :
3-ariga och aldre 90.001 - 280.000 kr, korda av B- eller K- licensinnehavare anstalld av A/B-tranare. Korsvenskrav kat. 2.
N° - Cheval
N° - Cheval
1
Light On Me
2a 3a (22) 3a 6a 7a 4a 5a 5a 4a 2a 1a (2
REISER MME Han. - 2140
m - H5
- KYLIN BLOM Oskar
2a 3a (22) 3a 6a 7a 4a 5a 5a 4a 2a 1a (2
Gains : 23859 €
2
No Tender Spot
(22) 5a 6a 4a 7a 5a 0a 3a 5a 7a 0a 1a (2
LINDBERG Isa. - 2140
m - H8
- LINDBERG Asa
(22) 5a 6a 4a 7a 5a 0a 3a 5a 7a 0a 1a (2
Gains : 15154 €
3
Sundance D.e.
1a (22) 2a 1a 3a 1a 4a 8a 7a 2a 2a (21)
SANDEGREN MME Ell. - 2140
m - H6
- SANDEGREN Ellica
1a (22) 2a 1a 3a 1a 4a 8a 7a 2a 2a (21)
Gains : 20405 €
4
Killer Queen Boko
3a 3a 0a (22) 0a 4a 0a 6a Da 2a 0a 2a 8a
ALSEN MME Lin. - 2140
m - F6
- ALSEN Olle
3a 3a 0a (22) 0a 4a 0a 6a Da 2a 0a 2a 8a
Gains : 22114 €
5
G.k.alouette
5a 0a 6a (22) 7a 5a 0a 0m 8a 8a 5a 8a 7a
MOLIN MME Ali. - 2140
m - F7
- MOLIN Solveig
5a 0a 6a (22) 7a 5a 0a 0m 8a 8a 5a 8a 7a
Gains : 21638 €
6
Hulk Marke
0a 2a 5a (22) 3a 4a 2a 4a 3a 5a 3a 2a 2a
EKBERG Wil. - 2140
m - H6
- SELIN Mikael
0a 2a 5a (22) 3a 4a 2a 4a 3a 5a 3a 2a 2a
Gains : 23550 €
7
Geisha Brick
5a (22) 0a Da 2a 6a Da 0a 0a 2a 2a 0a 4a
LOVDAL And. - 2140
m - F5
- DI LUCA Philip
5a (22) 0a Da 2a 6a Da 0a 0a 2a 2a 0a 4a
Gains : 21312 €
8
Love Your Choice
5a 4a (22) 0a 4a 0a 6a 0a 4a 3a 3a 7a 2a
BERAS MME M. - 2140
m - H7
- NORMAN Peter G
5a 4a (22) 0a 4a 0a 6a 0a 4a 3a 3a 7a 2a
Gains : 21938 €
9
On Light Jager
0a 5a (22) 1a 4a 4a 4a 2a 2a 2a 2a 2a 0a
BJORK MME Jen. A. - 2140
m - H6
- JAGERUP Borje
0a 5a (22) 1a 4a 4a 4a 2a 2a 2a 2a 2a 0a
Gains : 21436 €
10
Valentino Face
4a 2a 0a (22) 6a 5a 8a 4a 3a 3a 6a 3a 0a
JONASSON Zeb - 2140
m - H6
- WETTERHOLM Ronny
4a 2a 0a (22) 6a 5a 8a 4a 3a 3a 6a 3a 0a
Gains : 23814 €
11
The Secret
5a 0a (22) 8a 2a 0a 2a 0a 6a 6a 0a 5a 7a
LINDBLOM Mic. - 2140
m - H7
- NILSSON Kenneth L T
5a 0a (22) 8a 2a 0a 2a 0a 6a 6a 0a 5a 7a
Gains : 23876 €
12
Shiraz De Zeun
1a (22) 8a 8a 0a 1a 5a 0a 7a 0a 4a 1a 0a
LINDBLOM Car. P. - 2140
m - H5
- FALK Tina
1a (22) 8a 8a 0a 1a 5a 0a 7a 0a 4a 1a 0a
Gains : 21488 €
20:56
R9 C8
Prix Course 8
Voir la fiche du cheval
13
Prix :
8352 €
Terrain :
Discipline :
Trot attelé
Distance :
2140m
Départ prévu :
20:56
Conditions :
3-ariga och aldre 55.001 - 425.000 kr. Korsvenskrav kat. 2. Korsvenner fodda 050221 eller tidigare.
N° - Cheval
N° - Cheval
1
Veams Mynta
3a 4a (22) 7a 1a 8a 0a 4a 0a 1a 6a 5a Da
SKOGLUND Rik. N. - 2140
m - F5
- PALMQVIST Dennis
3a 4a (22) 7a 1a 8a 0a 4a 0a 1a 6a 5a Da
Gains : 12691 €
2
Spitfire P.c.
1a (22) 2a 6a 1a 0a 1a 1a 4a 3a
ANDERSSON Osk. J. - 2140
m - H5
- ANDERSSON Oskar J
1a (22) 2a 6a 1a 0a 1a 1a 4a 3a
Gains : 14290 €
3
Salamanca
0a 1a (22) 1a 6a 0a 3a 3a 5a (21) 1a 2a
ERIKSSON Sve. A. - 2140
m - F6
- ERIKSSON Sven-Ake
0a 1a (22) 1a 6a 0a 3a 3a 5a (21) 1a 2a
Gains : 14687 €
4
Lord De Veluwe
(22) 0a 5a 7a 2a 7a 2a 3a (21) 4a 1a 3a
LINDBERG Isa. - 2140
m - H5
- LINDBERG Asa
(22) 0a 5a 7a 2a 7a 2a 3a (21) 4a 1a 3a
Gains : 13074 €
5
Cash Coin
0a 0a 4a (22) 7a 7a 3a 3a 0a 5a 3a 3a 5a
JANSSON Ric. L. - 2140
m - H7
- MARD Jan
0a 0a 4a (22) 7a 7a 3a 3a 0a 5a 3a 3a 5a
Gains : 14704 €
6
Lovelymere
3a 3a 6a 6a (22) 7a 3a 3a 0a 4a 1a 0a 0a
DJUSE Mag. A. - 2140
m - F6
- WALLIN Tony
3a 3a 6a 6a (22) 7a 3a 3a 0a 4a 1a 0a 0a
Gains : 14916 €
7
Lucia Lane
6a (22) 7a 5a 1a 2a 3a 3a 4a 4a 2a 1a 0a
EKBERG Wil. - 2140
m - F6
- EKBERG William
6a (22) 7a 5a 1a 2a 3a 3a 4a 4a 2a 1a 0a
Gains : 14722 €
8
Roze Injection
0a 0a (22) 2a 0a 3a 7a 6a 5a 4a 4a 3a 6a
CARLSON Lar. D. - 2140
m - F6
- CARLSON Lars D
0a 0a (22) 2a 0a 3a 7a 6a 5a 4a 4a 3a 6a
Gains : 11136 €
9
Tiramisu Doc
0a 0a (22) 0a 0a 0a 0a 3a 1a 6a 5a 2a 0a
LINDBLOM Mic. - 2160
m - H9
- PEHRSSON Johanna
0a 0a (22) 0a 0a 0a 0a 3a 1a 6a 5a 2a 0a
Gains : 29867 €
10
No Pressure
5m (22) 5a 3a 0a 4a 6a 0a 2a 5a 3a 4a 6a
LOVDAL And. - 2160
m - H7
- DI LUCA Philip
5m (22) 5a 3a 0a 4a 6a 0a 2a 5a 3a 4a 6a
Gains : 30114 €
11
Moon On Baroda
2a 0a (22) 6a 5a 0a 0a 0a 4a 1a 6a 2a 2a
ERIKSSON Jor. S. - 2160
m - F5
- ERIKSSON Jorgen S
2a 0a (22) 6a 5a 0a 0a 0a 4a 1a 6a 2a 2a
Gains : 28259 €
12
Creator Scoop
(22) 6a Da 0a 0a 2a (21) 0a 0a 1a 0a 4a
JOHANSSON Mor. - 2160
m - H11
- JOHANSSON Morgan
(22) 6a Da 0a 0a 2a (21) 0a 0a 1a 0a 4a
Gains : 31154 €
13
Plato At Work
0a 0a (22) 3a 0a 0m 7a 0a 5a 1a 6a 6a 0a
JONSSON Jan I. - 2160
m - M12
- JONSSON Jan I
0a 0a (22) 3a 0a 0m 7a 0a 5a 1a 6a 6a 0a
Gains : 22414 €
21:15
R9 C9
Prix Spartrappa
Voir la fiche du cheval
13
Prix :
6801 €
Terrain :
Discipline :
Trot attelé
Distance :
2640m
Départ prévu :
21:15
Conditions :
3-ariga och aldre 90.001 - 325.000 kr. Korsvenskrav kat. 2. Korsvenner fodda 050221 eller tidigare.
N° - Cheval
N° - Cheval
1
Embla Brick
6a (22) 6a 8a 3a 5a 0a 0a 8a 7a (21) 0a
LINDBERG Isa. - 2640
m - F7
- LINDBERG Asa
6a (22) 6a 8a 3a 5a 0a 0a 8a 7a (21) 0a
Gains : 10797 €
2
Maximize'em
(22) 5a 1a 1a Da 0a 3a 2a 1a Da Da 7a Da
OHLSSON Ulf - 2640
m - H5
- BATH Svante
(22) 5a 1a 1a Da 0a 3a 2a 1a Da Da 7a Da
Gains : 11488 €
3
Arvid Tilly
1a Da 4a (22) 4a Da 0a 4a 1a 3a 5a 3a 3a
LENNARTSSON Per - 2640
m - H4
- LENNARTSSON Per
1a Da 4a (22) 4a Da 0a 4a 1a 3a 5a 3a 3a
Gains : 13911 €
4
Impressive Sisu
2a (22) 2a Da 4a 5a 3a 0a (21) 1a Da Da
FORSS Mik. - 2640
m - H5
- SALMELA Petri
2a (22) 2a Da 4a 5a 3a 0a (21) 1a Da Da
Gains : 15982 €
5
Summerrazz
0a (22) 0a 4a 1a 6a 0a 0a 0a 5a Da 1a Da
DJUSE Mag. A. - 2640
m - H6
- JACOBSSON Patrik
0a (22) 0a 4a 1a 6a 0a 0a 0a 5a Da 1a Da
Gains : 16070 €
6
Sun's Ambitious
3a 0m (22) Da 5a 1a 0a 2a 0a 4a 3a 3a 0a
ERIKSSON Jor. S. - 2640
m - H5
- ERIKSSON Jorgen S
3a 0m (22) Da 5a 1a 0a 2a 0a 4a 3a 3a 0a
Gains : 18625 €
7
Galliano Brick
6a 0a (22) 6a 0a 5a 7a 1a 0a 5a 3a 3a 0a
NORMAN Pet. G. - 2640
m - H5
- NORMAN Peter G
6a 0a (22) 6a 0a 5a 7a 1a 0a 5a 3a 3a 0a
Gains : 23233 €
8
Hankypanky Pinkman
1a (22) 2a 0a 3a 5a 1a 2a 1a 1a 2a 1a 6a
KONTIO Jor. - 2640
m - H5
- LUNDQVIST Ulf
1a (22) 2a 0a 3a 5a 1a 2a 1a 1a 2a 1a 6a
Gains : 27004 €
9
Haxo D'avignere
(22) 1a 1a 1a 0a 1a 1a Da Da (21) 1a 7a
WESTHOLM Jor. - 2640
m - H6
- WESTHOLM Jorgen
(22) 1a 1a 1a 0a 1a 1a Da Da (21) 1a 7a
Gains : 19074 €
10
Banana Joe
6a 6a (22) 0a 7a 4a 5a 2a 0a 3a 4a 4a 5a
PREVOST Val. - 2640
m - H6
- KERN Klaus
6a 6a (22) 0a 7a 4a 5a 2a 0a 3a 4a 4a 5a
Gains : 23057 €
11
Rio Luca
4a 2a 7a 4a (22) 3a 2a 1a Da 0a 3a 6a 7a
JANSSON Tor. - 2640
m - M6
- KOSKELA Juha
4a 2a 7a 4a (22) 3a 2a 1a Da 0a 3a 6a 7a
Gains : 24188 €
12
Asanna Starline
0a 0a 0a (22) 0a 4a 6a 1a 4a 4a 0a 6a 0a
SPELLING Phi. - 2640
m - F7
- SPELLING Jarl
0a 0a 0a (22) 0a 4a 6a 1a 4a 4a 0a 6a 0a
Gains : 28070 €
13
Vivacious
0a 3a 3a (22) 0a 1a 2a 2a 3a 0a 3a 1a 7a
SKOGLUND Rik. N. - 2640
m - H5
- HURTIG Malin
0a 3a 3a (22) 0a 1a 2a 2a 3a 0a 3a 1a 7a
Gains : 27066 €
21:33
R9 C10
Prix Spartrappa
Voir la fiche du cheval
12
Prix :
6801 €
Terrain :
Discipline :
Trot attelé
Distance :
1640m
Départ prévu :
21:33
Conditions :
3-ariga och aldre 30.001 - 120.000 kr. Korsvenskrav kat. 2. Korsvenner fodda 050221 eller tidigare.
N° - Cheval
N° - Cheval
1
Miss Ann Noa Bell
4a (22) 0a 5a 0a 8a 8a 0a 7a Da
JANSSON Tor. - 1640
m - F4
- SKOGH Hans-Ove
4a (22) 0a 5a 0a 8a 8a 0a 7a Da
Gains : 3127 €
2
I Love Composite
4a (22) 0a 5a 0a Da 3a 0a 2a 4a 0a (21)
BRUNZELL MME Jen. - 1640
m - H5
- HELLSTEDT Jan
4a (22) 0a 5a 0a Da 3a 0a 2a 4a 0a (21)
Gains : 3744 €
3
Wild Marke
5a Da 0a (22) 5a 2a 0a Da 4a 6a 0a 5a 0a
EKBERG Wil. - 1640
m - F5
- SELIN Mikael
5a Da 0a (22) 5a 2a 0a Da 4a 6a 0a 5a 0a
Gains : 4828 €
4
Win Together
(22) 3a 5a 5a 4a 1a 7a
ERIKSSON Jor. S. - 1640
m - H4
- ERIKSSON Jorgen S
(22) 3a 5a 5a 4a 1a 7a
Gains : 5022 €
5
Staro Proud Mary
(22) 7a 3a 8a (21) 6a 4a 0a 4a 5a 3a 4a
KARLSSON Pet. - 1640
m - F5
- BLOMQUIST Mathias
(22) 7a 3a 8a (21) 6a 4a 0a 4a 5a 3a 4a
Gains : 5365 €
6
Field Of Dreams
1a 3a 0a (22) 6a 0a 3a
DJUSE Mat. - 1640
m - F4
- DJUSE Mattias
1a 3a 0a (22) 6a 0a 3a
Gains : 6255 €
7
Veams Zazzu
(22) 6a 7a 1a 0a Da 6a 7a 0a 0a 3a 2a (2
LINDBLOM Mic. - 1640
m - H6
- MALTESSON Torbjorn
(22) 6a 7a 1a 0a Da 6a 7a 0a 0a 3a 2a (2
Gains : 8854 €
8
Gingras
6a 7a 2a (22) Da 7a 6a 2a Da 2a 3a 2a
NORMAN Pet. G. - 1640
m - H4
- NORMAN Peter G
6a 7a 2a (22) Da 7a 6a 2a Da 2a 3a 2a
Gains : 9850 €
9
Miss Vanjie
(22) 6a 5a 2a 5a 2a 2a
FORSS Mik. - 1640
m - F4
- SALMELA Petri
(22) 6a 5a 2a 5a 2a 2a
Gains : 6343 €
10
Daydream Tyson
0a (22) 4a 0a 7a 0a Da 0a 0a 0a Da 5a 4a
KONTIO Jor. - 1640
m - H6
- JACOBSSON Patrik
0a (22) 4a 0a 7a 0a Da 0a 0a 0a Da 5a 4a
Gains : 6441 €
11
One Too Me
4a 0a 1a (22) 3a 8a 6a 6a 5a 2a (21) 0a
WIDELL Kaj - 1640
m - H6
- PETTERSSON Nicklas
4a 0a 1a (22) 3a 8a 6a 6a 5a 2a (21) 0a
Gains : 9841 €
12
I Am D.
(22) Da 0a 5a 1a 4a 6a 3a 5a (21) 0a 5a
KYLIN-BLOM Osk. - 1640
m - H5
- KYLIN BLOM Oskar
(22) Da 0a 5a 1a 4a 6a 3a 5a (21) 0a 5a
Gains : 10233 €
J'ai déjà un compte.