Les course de la réunion 6 08/02/2023 à SWE-SOLVALLA
18:15
R6 C1
Prix Svensk Travsports Unghastserie - Trearingslopp
Voir la fiche du cheval
9
Prix :
15463 €
Terrain :
Discipline :
Trot attelé
Distance :
2140m
Départ prévu :
18:15
Conditions :
3-ariga svenska hogst 30.000 kr. Korsvenskrav kat. 2. Korsvenner fodda 050208 eller tidigare. Ej hast med begransade rattigheter.
N° - Cheval
N° - Cheval
1
Konstantia Sisu
7a (22) 2a Qa
ADIELSSON Eri. - 2140
m - F3
- BATH Svante
7a (22) 2a Qa
Gains : 1674 €
2
Danielle De Leejs
3a Da (22) Qa
SVEDLUND Kev. - 2140
m - F3
- SVEDLUND Kevin
3a Da (22) Qa
Gains : 2114 €
3
Global Embargo
3a (22) Qa
4
Loveislove Pellini
4a Qa
LARSSON Fre. B. - 2140
m - M3
- LARSSON Fredrik B
4a Qa
Gains : 1497 €
5
Incomparable
0a 3a (22) Qa
LEO MME Emi. - 2140
m - M3
- LEO Emilia
0a 3a (22) Qa
Gains : 1453 €
6
Stereophonic
0a (22) Qa
7
Replay
(22) 4a Qa
LINDBLOM Ake. - 2140
m - F3
- LINDBLOM Ake
(22) 4a Qa
Gains : 2114 €
8
Iknowyouwantme
(22) 0a 3a Qa
WALLIN F. - 2140
m - M3
- WALLIN Fredrik
(22) 0a 3a Qa
Gains : 881 €
9
Elsa W.j.
3a 5a (22) Da 5a Da
WILHELMSSON Rob. - 2140
m - F3
- WILHELMSSON Robert
3a 5a (22) Da 5a Da
Gains : 2281 €
18:39
R6 C2
Prix Courlis Du Pont
Voir la fiche du cheval
10
Prix :
12511 €
Terrain :
Discipline :
Trot attelé
Distance :
2140m
Départ prévu :
18:39
Conditions :
3-ariga och aldre 10.001 - 175.000 kr. Korsvenskrav kat. 2. Korsvenner fodda 050208 eller tidigare.
N° - Cheval
N° - Cheval
1
Max Lane
0a (22) 0a 0a 1a 1a
NORMAN Pet. G. - 2140
m - H5
- NORMAN Peter G
0a (22) 0a 0a 1a 1a
Gains : 13612 €
2
Bottnas Grandeur
Da (22) Da 0a 0a Da
SJOSTROM Cla. - 2140
m - H7
- NORDEMO Alf
Da (22) Da 0a 0a Da
Gains : 9180 €
3
Battuta Face
1a (22) 1a 4a 5a 0a
SVEDBERG Mar. B. - 2140
m - H4
- SVEDBERG Markus B
1a (22) 1a 4a 5a 0a
Gains : 12599 €
4
Mellby Kaliber
(22) 1a 1a 2a 3a Qa
ADIELSSON Eri. - 2140
m - H4
- BATH Svante
(22) 1a 1a 2a 3a Qa
Gains : 11894 €
5
Timotejs Peken
6a (22) 0a 0a 3a 4a
LINDEGREN Eri. - 2140
m - H5
- LINDEGREN Erik
6a (22) 0a 0a 3a 4a
Gains : 13171 €
6
M.t.ramos
1a 3a (22) 0a 3a 0a
PARTANEN J. - 2140
m - H5
- PARTANEN Juhani
1a 3a (22) 0a 3a 0a
Gains : 15295 €
7
Nero Zon
(22) 6a 0a 3a 0a 4a
WIDELL Kaj - 2140
m - H5
- WIDERDAL Anders
(22) 6a 0a 3a 0a 4a
Gains : 12475 €
8
Nordic Star Tooma
4a 6a (22) 3a 2a 0a
DJUSE Mag. A. - 2140
m - H6
- NORMAN Peter G
4a 6a (22) 3a 2a 0a
Gains : 13297 €
9
Mimmi Lane
1a 3a (22) 0a 6a 0a
HENRIKSSON Jan - 2140
m - F4
- ARMAN Jeanet
1a 3a (22) 0a 6a 0a
Gains : 12907 €
10
Astor De Castella
4a 1a 4a (22) 5a 3a
DALBORG Tho. - 2140
m - H4
- DALBORG Thomas
4a 1a 4a (22) 5a 3a
Gains : 14370 €
19:03
R6 C3
Prix Bonheur De Tillard
Voir la fiche du cheval
12
Prix :
12511 €
Terrain :
Discipline :
Trot monté
Distance :
1640m
Départ prévu :
19:03
Conditions :
4-ariga och aldre 50.001 - 465.000 kr. Korsvenskrav kat. 2. Ryttare fodda 050208 eller tidigare.
N° - Cheval
N° - Cheval
1
Karls Helge
5a 0a (22) 5a 1a 5a
LEO MME Emi. - 1640
m - H7
- PALMQVIST Dennis
5a 0a (22) 5a 1a 5a
Gains : 39427 €
2
Crank
3a 7a (22) 0a 0a 2m
BJORK MME Jen. A. - 1640
m - H7
- ELFSTRAND Mimmi
3a 7a (22) 0a 0a 2m
Gains : 38387 €
3
Ekebys Ia
4a 5m 0a 6a (22) 0a
SMEDMAN MME Jul. - 1640
m - F8
- HANNE Li
4a 5m 0a 6a (22) 0a
Gains : 39392 €
4
Starspangledeyes
5m Dm (22) 4m 6m 5m
LILJEDAHL SEVENSSON MME A. - 1640
m - H10
- MAGNUSSON Leif F
5m Dm (22) 4m 6m 5m
Gains : 25577 €
5
Olimp
5a 5a (22) 3a 5a 2a
MELBERG MME Nic. - 1640
m - H7
- HJERTSSON Jimmy
5a 5a (22) 3a 5a 2a
Gains : 37207 €
6
O'boy
3a 0a (22) 0m 5a 2m
ANDERSSON MME Jul. - 1640
m - H8
- DAHL Stefan
3a 0a (22) 0m 5a 2m
Gains : 34704 €
7
Cester
4a 5a (22) Dm 6a 2a
ADOLFSSON MME Sof. - 1640
m - H5
- DALBORG Thomas
4a 5a (22) Dm 6a 2a
Gains : 36040 €
8
Paoloni Stux
5a Dm (22) 0a 6a 2m
PERSSON MME Jen. - 1640
m - H6
- PERSSON Jennifer
5a Dm (22) 0a 6a 2m
Gains : 19171 €
9
Dolly Style
5m (22) 0a 0a 1a 3a
BLOM MME Nat. - 1640
m - F8
- WALLBERG Hakan
5m (22) 0a 0a 1a 3a
Gains : 37427 €
10
Campari Jet
5a 2m (22) 0a 0m 0a
CARRE Jon. - 1640
m - M5
- HUUSARI Pia
5a 2m (22) 0a 0m 0a
Gains : 35464 €
11
Yrwing
0m (22) 4m 0a 2m 2m
BERAS MME M. - 1640
m - H9
- GARCHI Amir
0m (22) 4m 0a 2m 2m
Gains : 40696 €
12
Fajm Composite
(22) 4m 4m 3m 4m 6m
BRUNZELL MME Jen. - 1640
m - F8
- HELLSTEDT Jan
(22) 4m 4m 3m 4m 6m
Gains : 29409 €
19:27
R6 C4
Prix Express Road
Voir la fiche du cheval
12
Prix :
12511 €
Terrain :
Discipline :
Trot attelé
Distance :
2640m
Départ prévu :
19:27
Conditions :
3-ariga och aldre 10.001 - 95.000 kr. Korsvenskrav kat. 2. Korsvenner fodda 050208 eller tidigare.
N° - Cheval
N° - Cheval
1
Jisco Vacante
0a (22) 3a 6a 2a 0a
GUSTAFSSON Tob. J. - 2640
m - M4
- PETTERSSON Stefan P
0a (22) 3a 6a 2a 0a
Gains : 6960 €
2
Razer Af Knukebo
2a 1a (22) Da 2a 2a
KALLBERG And. - 2640
m - M5
- KALLBERG Anders
2a 1a (22) Da 2a 2a
Gains : 8105 €
3
Ice Gamble
2a 2a (22) Da 2a 1a
SCHON Mar. - 2640
m - H6
- SVENSSON Erik
2a 2a (22) Da 2a 1a
Gains : 8237 €
4
Jopp
1a Da (22) 2a 1a 3a
KONTIO Jor. - 2640
m - H5
- PAKKANEN Tuomas
1a Da (22) 2a 1a 3a
Gains : 2630 €
5
Lord Of Silver
0a 2a (22) 4a Da Da
SJOSTROM Cla. - 2640
m - H4
- ORNEHOLM Anna-Lena
0a 2a (22) 4a Da Da
Gains : 7920 €
6
You To Updated
7a (22) 1a 2a 2a Qa
SVEDBERG Mar. B. - 2640
m - F4
- SVEDBERG Markus B
7a (22) 1a 2a 2a Qa
Gains : 7753 €
7
James Bay
(22) 0a Da 7a 3a 1a
WESTHOLM Jor. - 2640
m - M4
- WESTHOLM Jorgen
(22) 0a Da 7a 3a 1a
Gains : 7249 €
8
Hands Down
2a 2a (22) 5a 0a 1a
HAMBERG Mar. - 2640
m - H6
- HAMBERG Markus
2a 2a (22) 5a 0a 1a
Gains : 8325 €
9
Sober Composite
Da (22) 3a Da 1a 8a
FORSS Mik. - 2640
m - M4
- HELLSTEDT Jan
Da (22) 3a Da 1a 8a
Gains : 6519 €
10
Ares
2a 5a (22) 3a 4a 1a
LINDEGREN Eri. - 2640
m - M4
- LINDEGREN Erik
2a 5a (22) 3a 4a 1a
Gains : 8281 €
11
Warlock
0a (22) 2a 4a 3a 4a
LUNDBERG Pet. - 2640
m - H5
- STRAGE Peter C
0a (22) 2a 4a 3a 4a
Gains : 6845 €
12
Craft Combo
4a 0a (22) 4a 0a 3a
OHLSSON Ulf - 2640
m - H4
- NISONEN Matti
4a 0a (22) 4a 0a 3a
Gains : 2873 €
19:51
R6 C5
Prix Etoile Des Blaves
Voir la fiche du cheval
15
Prix :
12511 €
Terrain :
Discipline :
Trot attelé
Distance :
2140m
Départ prévu :
19:51
Conditions :
3-ariga och aldre 95.001 - 560.000 kr, korda av B- eller K- licensinnehavare EJ anstalld av A/B-tranare. Korsvenskrav kat.
N° - Cheval
N° - Cheval
1
Tremendously
(22) 6a Qm 0a 3a 5a
LASSON Joh. - 2140
m - H5
- OTTERSTROM Christer
(22) 6a Qm 0a 3a 5a
Gains : 14396 €
2
Saphir C.d.
(22) 0a 4a 0a Da 0a
EKSTAM Jen. - 2140
m - F8
- HANSEN Jenny
(22) 0a 4a 0a Da 0a
Gains : 22111 €
3
Kent Le Soleil
0a 0a (22) 0a 3a 0a
ENGSTROM Tom. - 2140
m - H7
- ENGSTROM Tommy
0a 0a (22) 0a 3a 0a
Gains : 31295 €
4
Cornerstone
2a (22) 3a 2a 6a 4a
HEDQVIST Pat. - 2140
m - H5
- TRAFF Magnus
2a (22) 3a 2a 6a 4a
Gains : 33814 €
5
Athos Dei Greppi
(22) 8a 4a 7a 7a 6a
DENNEMAN MME Jen. - 2140
m - H7
- DENNEMAN Johannes
(22) 8a 4a 7a 7a 6a
Gains : 33834 €
6
Barbados Mail
Da 7a 5a (22) 4a 0a
SUNDGREN Vic. - 2140
m - H6
- DALBORG Thomas
Da 7a 5a (22) 4a 0a
Gains : 35863 €
7
Zidane D.e.
6a 0a (22) 3a 4a 4a
CARRE Jon. - 2140
m - H8
- TINTER Sybille
6a 0a (22) 3a 4a 4a
Gains : 36278 €
8
Ekas Zalming
1a 2a (22) 0a 1a 1a
JOHANSSON Hak. E. - 2140
m - H6
- JOHANSSON Hakan E
1a 2a (22) 0a 1a 1a
Gains : 38035 €
9
Princess Orlando
6m (22) 0a 7a 8a 5a
HERMIN Kje. - 2140
m - F10
- HERMIN Kjell
6m (22) 0a 7a 8a 5a
Gains : 35950 €
10
Homeland Pellini
0a (22) 3a 3a 2a 2a
HANSEN Sun. - 2140
m - H7
- ERIKSSON Peter
0a (22) 3a 3a 2a 2a
Gains : 36149 €
11
Express Lime
6a (22) 7a 5a 1a 0a
LINDMAN Ste. - 2140
m - H7
- LINDMAN Stefan
6a (22) 7a 5a 1a 0a
Gains : 37938 €
12
Mercedes
0a (22) 0a 5a 6a 5a
FERNLUND Pat. - 2140
m - F8
- STROMBERG Hans R
0a (22) 0a 5a 6a 5a
Gains : 40854 €
13
Romeo Dana
0a 4a (22) 0a 0a 2a
JANSSON Ric. L. - 2140
m - H9
- LINDH Rikard
0a 4a (22) 0a 0a 2a
Gains : 38898 €
14
Emelie E.
0a 0a 0a 5a (22) 5a
HENRIKSSON Jan - 2140
m - F6
- ARMAN Jeanet
0a 0a 0a 5a (22) 5a
Gains : 44123 €
15
Eowyn
(22) 1a 1a 0a 4a 1a
WESTER G. - 2140
m - F5
- WESTER Goran
(22) 1a 1a 0a 4a 1a
Gains : 44317 €
20:13
R6 C6
Prix Frascati
Voir la fiche du cheval
10
Prix :
12511 €
Terrain :
Discipline :
Trot attelé
Distance :
2140m
Départ prévu :
20:13
Conditions :
3-ariga och aldre ston 70.001 - 225.000 kr. Korsvenskrav kat. 2. Korsvenner fodda 050208 eller tidigare.
N° - Cheval
N° - Cheval
1
Kit Crown
1a (22) 1a 1a 1a 2a
OHLSSON Ulf - 2140
m - F5
- TJOMSLAND Oystein
1a (22) 1a 1a 1a 2a
Gains : 18704 €
2
Uptown Skift
(22) 0a Da 4a 7a 0a
ERICSSON Sva. - 2140
m - F5
- ERICSSON Svante
(22) 0a Da 4a 7a 0a
Gains : 19656 €
3
Global Deadline
(22) 1a 1a 1a 1a 1a
IVANOV Jev. - 2140
m - F4
- IVANOV Jevgeni
(22) 1a 1a 1a 1a 1a
Gains : 18483 €
4
Madame Norrgard
1a 0a 1a (22) Qa Da
SKOGLUND Rik. N. - 2140
m - F5
- LENNARTSSON Per
1a 0a 1a (22) Qa Da
Gains : 18370 €
5
Snick Snack
0a 1a (22) 0a 6a 7a
ERIKSSON Ulf - 2140
m - F5
- ERIKSSON Ulf
0a 1a (22) 0a 6a 7a
Gains : 18678 €
6
Coquina Beach
5a 5a (22) 0a 0a 3a
LINDBLOM Car. P. - 2140
m - F4
- LINDBLOM Ake
5a 5a (22) 0a 0a 3a
Gains : 15770 €
7
Lady Silver
4a (22) 6a 5a Da 2a
WESTHOLM Jor. - 2140
m - F5
- WESTHOLM Jorgen
4a (22) 6a 5a Da 2a
Gains : 17154 €
8
Bottnas Gorgeous
0a (22) 0a 0a 0a 0a
SJOSTROM Cla. - 2140
m - F7
- NORDEMO Alf
0a (22) 0a 0a 0a 0a
Gains : 9436 €
9
Jes Angel
Da 5a (22) 7a 3a 2a
DALBORG Tho. - 2140
m - F6
- DALBORG Thomas
Da 5a (22) 7a 3a 2a
Gains : 17154 €
10
Eau De Vie
0a 6a (22) 4a 8a 1a
ERIKSSON Pet. - 2140
m - F4
- ERIKSSON Peter
0a 6a (22) 4a 8a 1a
Gains : 19162 €
20:41
R6 C7
Prix Grace Ducal
Voir la fiche du cheval
12
Prix :
16300 €
Terrain :
Discipline :
Trot attelé
Distance :
1640m
Départ prévu :
20:41
Conditions :
3-ariga och aldre ston 225.001 - 1.350.000 kr. Korsvenskrav kat. 1. Korsvenner fodda 050208 eller tidigare.
N° - Cheval
N° - Cheval
1
Macy
(22) 5a 3a 3a 5a 0a
KONTIO Jor. - 1640
m - F5
- MELKKO Katja
(22) 5a 3a 3a 5a 0a
Gains : 36030 €
2
Flavienne Lascaux
4a Da (22) 5a 4a 0a
LOVDAL And. - 1640
m - F8
- LAAKSO Pirjetta
4a Da (22) 5a 4a 0a
Gains : 40863 €
3
Ad Maiora Gar
(22) 7a 3a 0a 2a 0a
JAKOBSSON Mag. - 1640
m - F7
- JAKOBSSON Magnus
(22) 7a 3a 0a 2a 0a
Gains : 51082 €
4
Teton Miss Annie
7a (22) 0a 0a 7a 5a
DALBORG Tho. - 1640
m - F8
- DALBORG Thomas
7a (22) 0a 0a 7a 5a
Gains : 54183 €
5
Myse D'erpion
(22) 2a 4a 6a 2a 4a
JANSSON Tor. - 1640
m - F7
- GOOP Bjorn
(22) 2a 4a 6a 2a 4a
Gains : 58890 €
6
J.j.another Vinn
6a 0a (22) 7a 0a 6a
IVANOV Jev. - 1640
m - F8
- IVANOV Jevgeni
6a 0a (22) 7a 0a 6a
Gains : 61347 €
7
La Paradeta
0a 0a (22) 6a 5a 0a
ADIELSSON Eri. - 1640
m - F8
- ENGSTROM Gorel
0a 0a (22) 6a 5a 0a
Gains : 72246 €
8
Dior Ima
5a 0a (22) 5a Qa (21) 8a
ERIKSSON Pet. - 1640
m - F7
- ERIKSSON Peter
5a 0a (22) 5a Qa (21) 8a
Gains : 81180 €
9
The Primerose
3m 4a (22) 4a 8a 2a
PERSSON Ste. - 1640
m - F6
- GOOP Bjorn
3m 4a (22) 4a 8a 2a
Gains : 63920 €
10
Tullibardine Boe
8a (22) 0a 5a 1a 7a
JANSSON Ric. L. - 1640
m - F7
- JANSSON Richard L
8a (22) 0a 5a 1a 7a
Gains : 71637 €
11
Digital Pro
3a 5a (22) 4a 0m 5a
SODERHOLM Lar. A. - 1640
m - F7
- BERGSTROM Malin
3a 5a (22) 4a 0m 5a
Gains : 75929 €
12
Carry Cash
1a (22) 1a Da 0a Da
DJUSE Mag. A. - 1640
m - F7
- DJUSE Mattias
1a (22) 1a Da 0a Da
Gains : 113145 €
21:03
R6 C8
Prix Glorieuse Du Bois
Voir la fiche du cheval
12
Prix :
16300 €
Terrain :
Discipline :
Trot attelé
Distance :
2640m
Départ prévu :
21:03
Conditions :
3-ariga och aldre 150.001 - 350.000 kr. Korsvenskrav kat. 1. Korsvenner fodda 050208 eller tidigare.
N° - Cheval
N° - Cheval
1
Broadway Frazer
5a 7a 3a (22) 5a 6a
GUSTAVSSON Ken. P. - 2640
m - H9
- ERIKSSON Bernt
5a 7a 3a (22) 5a 6a
Gains : 25947 €
2
Got To Goo
1a 6a 1a (22) 2a 3a
KONTIO Jor. - 2640
m - H6
- PETTERSSON-PERKLEN Nina
1a 6a 1a (22) 2a 3a
Gains : 23655 €
3
Rio Luca
2a 7a 4a (22) 3a 2a
FORSS Mik. - 2640
m - M6
- KOSKELA Juha
2a 7a 4a (22) 3a 2a
Gains : 22778 €
4
Ductus
0a 4a (22) Da 2a 2a
DJUSE Mat. - 2640
m - H5
- DJUSE Mattias
0a 4a (22) Da 2a 2a
Gains : 23471 €
5
Snick Chick
7a (22) 1a 4a Da 8a
ERIKSSON Ulf - 2640
m - F4
- ERIKSSON Ulf
7a (22) 1a 4a Da 8a
Gains : 19299 €
6
Bajaro B.r.
7a Da (22) 6a 1a Da
SJOSTROM Cla. - 2640
m - H6
- TINTER Sybille
7a Da (22) 6a 1a Da
Gains : 23739 €
7
Spectacular
5a 5a 0a 5a (22) 4a
HENRIKSSON Jan - 2640
m - H7
- ARMAN Jeanet
5a 5a 0a 5a (22) 4a
Gains : 29440 €
8
Vincent C.d.
2a 1a (22) 7a 2a 1a
SKOGLUND Rik. N. - 2640
m - M5
- HUUSARI Pia
2a 1a (22) 7a 2a 1a
Gains : 23565 €
9
On Track Frenesie
4a 0a (22) 4a 7a 0a
JONSSON MME Mar. - 2640
m - F7
- STROMBERG Hans R
4a 0a (22) 4a 7a 0a
Gains : 27647 €
10
Rio Alta Wine
Da (22) 8a 1a 4a 2a
WESTHOLM Jor. - 2640
m - H6
- WESTHOLM Jorgen
Da (22) 8a 1a 4a 2a
Gains : 28343 €
11
Campari
2a 0a (22) 5a Da 3a
SCHON Mar. - 2640
m - H7
- SVENSSON Erik
2a 0a (22) 5a Da 3a
Gains : 25013 €
12
Untouchable In
Dm 6a 2a (22) 6a 7m
DJUSE Mat. E. - 2640
m - H10
- SPELLING Philip
Dm 6a 2a (22) 6a 7m
Gains : 30336 €
21:26
R6 C9
Prix Revenue
Voir la fiche du cheval
12
Prix :
16300 €
Terrain :
Discipline :
Trot attelé
Distance :
1640m
Départ prévu :
21:26
Conditions :
3-ariga och aldre 50.001 - 150.000 kr. Korsvenskrav kat. 1. Korsvenner fodda 050208 eller tidigare.
N° - Cheval
N° - Cheval
1
Peak Lightning
2a 4a (22) 4a 5a Da
FORSS Mik. - 1640
m - H6
- HUUSARI Pia
2a 4a (22) 4a 5a Da
Gains : 12402 €
2
Fenomen A.f.
0a Qa (22) Da Da Da
MARAIS M. - 1640
m - H5
- GONDET Kevin
0a Qa (22) Da Da Da
Gains : 12501 €
3
Needle'em
1a (22) 5a 6a 4a 3a
DJUSE Mat. E. - 1640
m - M4
- TRAFF Magnus
1a (22) 5a 6a 4a 3a
Gains : 10088 €
4
Catharsis
4a 3a (22) 2a 2a Da
OHLSSON Ulf - 1640
m - H4
- SVEDBERG Markus B
4a 3a (22) 2a 2a Da
Gains : 11409 €
5
Innersniffen
0a (22) 1a 0a 0a 0a
WESTHOLM Jor. - 1640
m - H5
- WESTHOLM Jorgen
0a (22) 1a 0a 0a 0a
Gains : 13039 €
6
Noble A.f.
2a 1a (22) 2a 1a 0a
SOVIK Pre. - 1640
m - H6
- SOVIK Preben
2a 1a (22) 2a 1a 0a
Gains : 12239 €
7
A Mean Machine
2a (22) 7a 6a 4a 3a
MIDUTZKI Con. - 1640
m - F5
- SODERLUND Asa
2a (22) 7a 6a 4a 3a
Gains : 8581 €
8
Hilfiger
3a 3a 0a (22) 2a 3a
DJUSE Mag. A. - 1640
m - H4
- DJUSE Mattias
3a 3a 0a (22) 2a 3a
Gains : 12995 €
9
Dee Godfather
(22) 4a 7a 1a 2a 1a
SVEDBERG Mar. B. - 1640
m - M4
- SVEDBERG Markus B
(22) 4a 7a 1a 2a 1a
Gains : 11894 €
10
Koroleva San
4a (22) 3a 0a 0a 3a
IVANOV Jev. - 1640
m - F6
- IVANOV Jevgeni
4a (22) 3a 0a 0a 3a
Gains : 11001 €
11
Easypeasy Artist
4a (22) 0a 3a 2a 2a
KARLSTEDT Tom. - 1640
m - F4
- KARLSTEDT Tommy
4a (22) 0a 3a 2a 2a
Gains : 12907 €
12
Riff Express
1a 0a (22) 0a 5a 3a
SKOGLUND Rik. N. - 1640
m - H5
- SKOGLUND Rikard N
1a 0a (22) 0a 5a 3a
Gains : 10616 €
21:51
R6 C10
Prix Vasterbo Daylight
Voir la fiche du cheval
12
Prix :
16300 €
Terrain :
Discipline :
Trot attelé
Distance :
1640m
Départ prévu :
21:51
Conditions :
3-ariga och aldre 150.001 - 650.000 kr. Korsvenskrav kat. 1. Korsvenner fodda 050208 eller tidigare.
N° - Cheval
N° - Cheval
1
So Far Away As
Da (22) 1a 4a 1a 6a
HAUGSTAD Ken. - 1640
m - H5
- HAUGSTAD Kenneth
Da (22) 1a 4a 1a 6a
Gains : 42458 €
2
Black And Quick
0a 5a (22) 1a 3a 2a
FORSS Mik. - 1640
m - H6
- NISONEN Matti
0a 5a (22) 1a 3a 2a
Gains : 46701 €
3
Hacker Am
7a 2a (22) 5a 6a 0a
LARSSON Fre. B. - 1640
m - H6
- LARSSON Fredrik B
7a 2a (22) 5a 6a 0a
Gains : 46229 €
4
Prometheus
1a 3a 2a (22) 7a 2a
CHRISTENSEN Ben. - 1640
m - M7
- CHRISTENSEN Benny
1a 3a 2a (22) 7a 2a
Gains : 40230 €
5
Biscaia
0m (22) 1m 5a 4a 4m
KONTIO Jor. - 1640
m - F6
- MELBERG Nicole
0m (22) 1m 5a 4a 4m
Gains : 44889 €
6
Holy Ground
1a 3a (22) 10a 3a 1a
DJUSE Mag. A. - 1640
m - H6
- WALLSTEDT Ulrika
1a 3a (22) 10a 3a 1a
Gains : 37709 €
7
Jaxon V.s.
3a (22) 7a 0a 1a 3a
PERSSON Ste. - 1640
m - H7
- ARONSSON Sofia
3a (22) 7a 0a 1a 3a
Gains : 54064 €
8
The Baron
7a (22) 7a 1a 4a 0a
MIKKELBORG Ola. - 1640
m - H7
- MIKKELBORG Olav
7a (22) 7a 1a 4a 0a
Gains : 52321 €
9
Global Attention
Da (22) Da 2a 5a 0a
WESTHOLM Jor. - 1640
m - H7
- WESTHOLM Jorgen
Da (22) Da 2a 5a 0a
Gains : 54334 €
10
Jack Is Back
1a 6a (22) 6a 1a 5a
SJOSTROM Cla. - 1640
m - M6
- TINTER Sybille
1a 6a (22) 6a 1a 5a
Gains : 53666 €
11
Icon Mearas
1a (22) 4a Da 3a 4a
OHLSSON Ulf - 1640
m - H5
- BATH Svante
1a (22) 4a Da 3a 4a
Gains : 55859 €
12
Dontloosememate
2a (22) 0a 0a 1a 2a
SOVIK Pre. - 1640
m - H7
- SOVIK Preben
2a (22) 0a 0a 1a 2a
Gains : 45268 €
J'ai déjà un compte.